Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Käesolev privaatsuspoliitika kehtib emtolge.ee (edaspidi „meie“, „me“, „meie veebileht“ või „teenusepakkuja“) kasutajate ning tellijate (edaspidi „teie“, „te“ või „külastaja“) kohta kogutud isikuandmete kohta.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Meie veebileht võib koguda teie kohta järgmise teabe:

 1. Isikuandmed: Teie nimi, e-posti aadress, telefoninumber ja muud sarnased kontaktandmed, mis annate vabatahtlikult meie veebilehele registreerimise, uudiskirjaga liitumise, küsitluste või muude interaktiivsete funktsioonide kaudu. Me ei kogu tahtlikult teie isikuandmeid, kui te ei anna neid meile vabatahtlikult.
 2. Tehnilised andmed: Teie IP-aadress, brauseritüüp, internetiteenuse pakkuja nimetus, operatsioonisüsteemi tüüp, seadme identifitseerimine, külastuse kuupäev ja kellaaeg, veebilehele suunavad ja sealt lahkumise URL-id ning muud sarnased tehnilised andmed võivad muutuda osaks teie isikuandmetest, kui need on seotud teie isiku tuvastamisega.

Küpsised

Meie veebileht kasutab küpsiseid (cookies), et parandada kasutajamugavust, analüüsida veebilehe liiklust, tuvastada levinumaid külastajate eelistusi ning muuta meie veebileht veelgi kasulikumaks ja mugavamaks. Küpsised on väikesemahulised tekstifailid, mille veebileht saadab teie brauserisse ja salvestab teie seadmesse. Te võite küpsised keelata oma brauseri seadistuste kaudu, kuid see võib piirata teatud funktsioone meie veebilehel.

Kolmandate isikute veebilehed

Meie veebileht võib sisaldada linke kolmandate isikute veebilehtedele, millel on oma privaatsuspoliitika. Me ei vastuta ega võta kohustust nende veebilehtede privaatsustavade ega sisu eest. Enne nende veebilehtede kasutamist soovitame teil läbi lugeda nende privaatsuspoliitika.

Isikuandmete kasutamine

Me kasutame teie isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

 1. Teiega kontakti saamiseks, küsimuste ja erisoovidega tegelemiseks ning teavituste saatmiseks tehingute kohta.
 2. Meie veebilehe parandamiseks, haldamiseks ja arendamiseks.
 3. Teenuste ja pakkumiste haldamiseks, sealhulgas uudiskirjade, turunduskampaaniate, küsitluste ja muude sarnaste tegevuste pakkumiseks, mida võime teile saata e-posti teel.

Isikuandmete jagamine

Me võime jagada teie isikuandmeid järgmiste kolmandate isikutega:

 1. Teenusepakkujad: Me võime edastada teie isikuandmed teenusepakkujatele (nt e-posti teenusepakkujad, analüütikatööriistade pakkujad), kelle teenuseid kasutame meie veebilehe toimimise tagamiseks.
 2. Õiguslikud nõuded: Kui oleme kohustatud avalikustama teie isikuandmed vastavalt seadusest tulenevatele nõuetele või vastama õiguslike nõuete täitmiseks.

Andmete turvalisus

Tagame, et teie isikuandmeid töödeldakse turvaliselt, kooskõlas kohaldatavate seaduste ja eeskirjadega. Rakendame organisatsioonilisi ja tehnilisi meetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid volitamata juurdepääsu, muutmise, avaldamise või hävitamise eest.

Teie õigused

Teil on õigus:

 1. Küsida juurdepääsu meie käes olevatele isikuandmetele ning neid parandada, täiendada või kustutada.
 2. Nõuda oma isikuandmete töötlemise piiramist või vastuväiteid isikuandmete töötlemise kohta.
 3. Nõuda oma isikuandmete edastamise lõpetamist.
 4. Esitada kaebus vastutavale järelevalveasutusele.

Muudatused

Käesolev privaatsuspoliitika võib aeg-ajalt muutuda. Palume teil seda regulaarselt üle vaadata. Privaatsuspoliitika uuendatud versioonid jõustuvad nende avaldamisel meie veebilehel.

Kontakt

Kui teil on küsimusi või muresid seoses isikuandmete kogumise ja nende kasutamisega vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale, siis palun võtke meiega ühendust.

Viimati uuendatud: 22.01.2024