Norra keele tõlked

Eesti-norra, norra-eesti

Meie tõlkebürool on olemas kogenud norra keele spetsialistid, kellest osad on keskendunud tekstide tõlkimisele eesti keelest norra keelde, osad norra keelest eesti keelde. Peamised teemad, millega meie eesti-norra ja norra-eesti tõlkijad igapäevaselt kokku puutuvad on turundusmaterjalid (kodulehed, broshüürid, jpt.), tehnilised norra keele tõlked (IT, kasutusjuhendid, ehitus, jpt.), juriidilised tekstid (lepingud) ning finantstekstid.

Inglise-norra, norra-inglise

Suur osa meie norra keele tõlgete mahust moodustavad tõlked inglise keelest ja keelde. Selleks on meil eraldi tõlkijad, kes on spetsialiseerunud inglise keelest norra keelde ja norra keelest inglise keelde tõlkimisele.

Ehitusvaldkonna tõlge

Paljud meie tõlked norra keelest eesti keelde ja eesti keelest norra keelde on ehitusvaldkonnast, sh. erinevad standardid, elamuehituse tekstid, ehitusteemaliste vaidlustega seotud dokumendid ja üldisem kinnisvara puudutav temaatika. Sealhulgas oleme teinud nii suulist norra keele tõlget (norra keele järeltõlge) ehitusfirmadele kui kirjalike dokumentide tõlkimist. Suuline tõlge on peamiselt puudutanud norrakeelsete koolituste ja väljaõpete tõlkimist ja samuti oleme olnud tõlgiks vaidluste ja läbirääkimiste juures.

Norra keele tõlkimise hind

Hind sõltub paljudest asjaoludest. Selleks, et saaksime teha täpse hinnapakkumise, palume Teil saata oma tõlkimist vajavad failid hinnapäringu vormi teel. Tagame materjalide konfidentsiaalsuse.